۱۴۰ مددجوی گرمسار و ایوانکی صاحب شغل شدند


به گزارش خبرگزاری ده آباد از سمنان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان سمنان، حسن ویلان اظهار کرد: ۶۰۰ طرح اشتغال مددجویان تحت نظارت کمیته امداد شهرستان گرمسار توسط کارشناسان اشتغال و خودکفایی این نهاد پایش و نظارت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۱۴۰ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان‌های گرمسار و ایوانکی در ۹ ماهه سال جاری ایجاد شده، تصریح کرد: چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای این تعداد پرداخت شده است.

ویلان با بیان طرح‌های اجراشده از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، از منابع تسهیلات اشتغال روستایی و بند (ب) تبصره ۱۶ برای مددجویان گرمسار و ایوانکی بوده است، تصریح کرد: برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و برنامه‌های اشتغال جذب حداکثری تسهیلات اشتغال‌زایی نسبت به موضوعت در مسیر خدمت‌رسانی باید در دستور کار قرار گیرد.

رئیس کمیته امداد شهرستان گرمسار ترغیب و معرفی خیران اشتغال و کارآفرینان برای مساعدت و هدایت و راهنمایی و تسهیلات در جهت ایجاد اشتغال و محرومان اشاره کرد.

ویلان گفت: کمک در امر واگذاری مکان‌های کسب‌وکار غرفه‌های نمایشگاهی و بازارچه‌های موقت برای فروش محصولات مددجویان در دستور کار و نیاز به همکاری دستگاه‌های مرتبط است.

انتهای پیام/۲۲۴۹/م/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فناوری روز دنیا، ابزار تیم جلوه های ویژه فیلم مرد ایرلندی برای جوان کردن دنیرو

س دی ۱۰ , ۱۳۹۸
تیم جلوه‌های ویژه‌ی جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی به‌نام «مرد ایرلندی»، از فناوری‌ روز دنیا و اختراع خودشان برای جوان‌کردن بازیگران […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد