گام دوم انقلاب با شهادت حاج قاسم سلیمانی با قدرت پیش خواهد رفت – خبرگزاری سایت ده آباد | اخبار ایران و جهانبه گزارش بخش خبر ده آباد، حجت الاسلام میثم فیاضی عصر چهارشنبه در نشست هم اندیشی مراسم اربعین سید الشهدای جبهه مقاومت، سردار سپهبد قاسم سلیمانی عنوان کرد: با شهادت سردار سلیمانی و الگوگیری آحاد مردم از رشادت و مجاهدت‌های این شهید سرافراز، تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با قدرت و انسجام مناسبی پیش خواهد رفت.

وی ادامه داد: دشمنان با به شهادت رساندن سردار سلیمانی در پی حذف این چهره بودند، اما اراه الهی این شخصیت بزرگ را جهانی کرده و تشییع پیکر باشکوه ایشان نیز از اوج دلدادگی و علاقه مردم نسبت به ایشان خبر داد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردبیل تصریح کرد: در شرایط کنونی رسانه‌ها برای ترویج اندیشه حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای اسلام رسالت بسیار سنگینی را عهده دار هستند و بایستی در این زمینه بیش از پیش کوشا باشند.

فیاضی افزود: جنگ کنونی بیشتر بر مبنای تسلط بر اراده و اندیشه مردم بوده و دشمنان نیز با علم به اهمیت و تأثیرگذاری آن با جدیت در پی ایجاد جنگ روانی و فرهنگی در منطقه هستند.

وی ترویج ترور و خشونت در منطقه و دور راندن جوانان از تفکر مقاومت را از جمله عملیات روانی رسانه‌های غربی یاد کرد و افزود: هزاران سردار سلیمانی آماده تداوم راه مقاومت و نابودی سیطره و حکمرانی کشورهای مستکبر جهان در منطقه هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اردبیل در پایان از رسانه‌های فعال به دلیل پوشش مناسب مراسم‌های مختلفی که در نقاط مختلف استان اردبیل در گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی برگزار شد، قدردانی کرد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کارخانه کاغذسازی در شاهرود ایجاد می‌شود/تحولی عظیم در حوزه اشتغال - خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهان

چ بهمن ۱۶ , ۱۳۹۸
به گزارش بخش خبر سایت ده آباد ، محمدرضا کاملی در نشست خبری شامگاه چهارشنبه خود با اصحاب رسانه به […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد