همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا در بروجرد برگزار شد – خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهانبه گزارش بخش خبر ده آباد، امروز شنبه همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا با حضور امام جمعه بروجرد، فرماندار بروجرد، اعضای شورای اسلامی شهر بروجرد، شهردار بروجرد و تعدادی از مسئولین شهرستانی و خانواده‌های شهدا در سالن اجتماعات شهرداری مرکزی بروجرد برگزار شد.

رحیم جافری شهردار بروجرد در این مراسم اظهار داشت: امروز ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد؛ انقلابی که با دست خالی و صرفاً با تکیه بر رهبری آگاه، وحدت مردم و تقوای الهی به پیروزی رسید و روز به روز این درخت انقلاب پربارتر شد.

وی افزود: در پیشبرد مسیر انقلاب همه مسئولان وظیفه دارند اهداف و آرمان‌های انقلاب را به شیوه‌های مختلف پاس بدارند.

شهردار بروجرد تصریح کرد: اگر امروز مدیران و مسئولان در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله اهمال و کوتاهی کنند به طور قطع در حق مردم و انقلاب جفا کرده اند.

جافری ادامه داد: امروز اگر در بین مردم نارضایتی وجود داشته باشد مقصر مسئولان کم کار هستند و نباید تقصیر را هم صرفاً به گردن گذشتگان بیندازیم چرا که این رویه نه تنها مشکلی را حل نمی‌کند بلکه مانع رفع مشکلات مردم می‌شود.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کنفرانس بین‌المللی مطالعات قرآن و حدیث برگزار می‌شود - خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهان

ش بهمن ۱۹ , ۱۳۹۸
به گزارش خبرنگارمهر، کنفرانس بین‌المللی مطالعات قرآن و حدیث در روزهای ۱۸ و ۱۹ فوریه ۲۰۲۲ در جده- عربستان سعودی […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد