نتایج به ضرر تراکتور مدیریت می شود – خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری ده آباد، محمدرضا زنوزی دیشب در گفتگویی پیرامون حاشیه‌های دیدار پرسپولیس و تراکتور گفت: امسال در نیم فصل اول لیگ برتر، ۲ بازی بزرگ در ورزشگاه یادگار تبریز انجام دادیم که هیچ اتفاقی نیفتاد.

وی افزود: حتی در بازی با استقلال، با اینکه تیم تراکتور ۴ به ۲ باخت، هواداران تراکتور، تیم را تشویق کردند و هیچیک از هواداران، کلیپ توهین آمیزی علیه استقلال نساختند.

زنوزی اظهار داشت: تمام اتفاقات دیدارهای پرسپولیس و تراکتور همیشه از استادیوم آزادی شروع می‌شود، نتایج و حوزه رسانه و همه چیز مدیریت می‌شود تا به ضرر تراکتور تمام شود.

مالک باشگاه تراکتور تاکید کرد: متأسفم به حال این فوتبال که مردم و طرفداران ۲ تیم را به جان هم می‌اندازد.

وی با انتقاد از پرداخت یک سویه صداوسیما به تیم‌های حاضر در لیگ برتر اذعان داشت: وقتی صداوسیما تیم‌های خاص از جمله پرسپولیس را جلوه دیگری می‌دهد این اتفاقات در لیگ می‌افتد.

زنوزی همچنین درباره پیوستن استوکس بازیکن سابق تراکتور به پرسپولیس اذعان داشت: این مساله باید از نظر حقوقی بررسی شود که آیا استوکس می‌تواند در شرایطی که با تراکتور قرارداد داشته به تیم دیگری بپیوندد یا خیر.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تقدیم امتیازات عجیب به سازمان امور مالیاتی/ مجلس بازنگری کند - خبرگزاری سایت ده آباد | اخبار ایران و جهان

س بهمن ۸ , ۱۳۹۸
به گزارش بخش خبر ده آباد، مستثنی شدن سازمان امور مالیاتی از قوانین اداری، مالی و استخدامی کشور در جریان […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد