محتوای انتخابات تجلی اراده مردم در کشور است – خبرگزاری سایت ده آباد | اخبار ایران و جهانمحمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور در گفتگو با بخش خبر ده آباد در مورد راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: یک بار دیگر مردم وحدت و همبستگی خود را با پیمودن مسیر به سمت آرمان‌های والای اسلام و انقلاب نشان می‌دهند.

وی ادامه داد: مردم اثبات می‌کنند که سرمایه اصلی ما همین همبستگی ملی بوده و همه دسیسه‌ها و سنگ اندازی هایی که بدخواهان ایران دارند، در مقابل این سرمایه عظیم نمی‌تواند حرکت ملت را متوقف کند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: در عرصه سیاسی، هم در عرصه اقتصادی و همچنین در عرصه فرهنگی حرکت ملت متوقف نخواهد شد.

نهاوندیان در مورد انتخابات پیش روی مجلس افزود: انتخابات در واقع دستاورد انقلاب عظیم ما بوده و حراست انقلاب به معنی حراست از دستاوردهای انقلاب است.

وی عنوان کرد: محتوای انتخابات عبارت از تجلی اراده مردم و انتخاب جهت‌گیری‌های نظام توسط مردم است. لذا هر چه حضور مردم گسترده‌تر باشد واقعیت مردم در انتخابات تجلی پیدا می‌کند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور اضافه کرد: اگر قرار است مجلس عصاره فضیلت‌های ملت باشد، این موضوع با حضور گسترده همه اقشار مردم در انتخابات حاصل می‌شود.

نهاوندیان تصریح کرد: همانگونه که مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنند، با همه سلیقه‌ها نیز در انتخابات حضور پیدا خواهند کرد و این اقدام تضمین‌کننده تداوم حرکت ملت در جهت آرمان‌های انقلاب خواهد بود.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محور ارتباطی کوهرنگ - مسجد سلیمان مسدود شد - خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهان

س بهمن ۲۲ , ۱۳۹۸
مرتضی زمانپور در گفت و گو با بخش خبر سایت ده آباد با اشاره به اینکه محور ارتباطی کوهرنگ – […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد