فشار اقتصادی از راهکارهای دشمن علیه روحیه انقلابی مردم ایران است


به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در یزد، سید اسدالله امامی در گردهمایی مردم با بصیرت شهرستان اشکذر که هم‌زمان با عصر نهم دی‌ماه ۹۸ در حسینیه شهدای این شهر برگزار شد اظهار کرد: حماسه نهم دی‌ماه ۸۸ دشمن خیانت‌کار را به خاک مذلت و خواری نشاند و ۹ دی روز بصیرت، روز دشمن‌شناسی و وقت‌شناسی است.

وی تصریح کرد: مردم در ۹ دی درست تشخیص دادند و زمان‌شناس شدند و آنجا که باید پای‌کار دفاع از نظام مقدس اسلامی و ارزش‌های مقدس آن باشند؛ ایستادند و آن‌چنان حماسه‌ای آفریدند که دهان دنیا را باز نگه داشت.

فرمانده سپاه اشکذر افزود: پس از ۹ دی تا به امروز همه متعجب‌اند از این بصیرت و از این هم‌افزایی و همگرایی مردم ایران تا آنجا که باید پای ارزش‌های نظام مقدس اسلامی بایستند و بیایند با چه شور و هیجان و بصیرتی ایستادند.

امامی یادآور شد: مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های متعددی بحث بصیرت را بیان می‌کنند و تأکید معظم له بر بصیرت مسؤولین و خواص است و بارها اشاره‌کرده‌اند که مردم پای‌کار نظام و انقلاب هستند درحالی‌که مسؤولین باید متوجه و به هوش باشند.

وی بر زمان‌شناسی و بصیرت به‌موقع مردم و مسؤولان تأکید کرد و گفت: تا به امروز که دهمین سالگرد ۹ دی را تجربه می‌کنیم هرسال با یک صحنه‌های خاص مواجه می‌شویم و جریانات مختلفی اتفاق می‌افتد و باز مردم هستند که به تأسی از نهم دی‌ماه حرکت‌های این‌چنینی را رقم می‌زنند.

فرمانده سپاه اشکذر خاطرنشان کرد: باید این حضور حماسی مردم را که نشانه‌ای ایستادن مردم ما پای نظام، انقلاب و خون شهداست قدر بدانیم و اجازه نخواهیم داد دشمنان بیرونی و دست‌نشانده‌های داخلی از هر طیف و شخصیتی که باشند خدشه‌ای به‌نظام اسلامی وارد کنند.

امامی با طرح این سؤال که «دلیل اهمیت ۹ دی چیست؟» بیان کرد: دو نگاه نسبت به اتفاقات و حوادث فتنه ۸۸ وجود دارد که یکی فتنه ۸۸ را از نزاع داخلی بین دو جناح یا دو جریان و یا دو شخصیت می‌داند که با بداخلاقی‌های انتخاباتی اتفاق افتاد و منجر به فتنه شد و دیدگاه دیگر حملات گسترده دشمن را برای سرنگونی نظام مقدس اسلامی دلیل فتنه بیان می‌کند.

وی ادامه داد: در نظریه اول باید گفت اگر یک نزاع انتخاباتی بود نمونه‌های آن در دنیا هست و اگر کسی در انتخابات پیروز نمی‌شود هیچ‌وقت از امنیت کشورش سرمایه‌گذاری نمی‌کند که انتخابات اخیر افغانستان و حتی انتخابات آمریکا نمونه بارز آن است که وقتی کاندیدایی پیروز نشد به‌طرف مقابل تبریک گفت و رأی‌دهندگان را دعوت به شورش و بر هم زدن امنیت جامعه نکرد.

فرمانده سپاه اشکذر با یادآوری سخنان رهبر انقلاب در مورد غفلت دشمنان از بصیرت مردم انقلابی ایران گفت: دشمنان و آمریکایی‌ها در دیگر کشورها توانستند با انقلاب مخملین امنیت آنان را بر هم بزنند درحالی‌که در ایران نتوانستند.

امامی تصریح کرد: در فتنه ۸۸ برنامه دشمن این بود که از کانال انتخابات مردم را در مقابل نظام قرار دهد و این بار از فشار اقتصادی استفاده می‌کند تا مردم را نسبت به‌نظام ناامید کند و این هم خواب آشفته‌ای است که تعبیری ندارد.

وی اظهار کرد: فتنه ۸۸ با حماسه ۹ دی نقش بر آب شد و رهبر انقلاب جمله تاریخی «حماسه ۹ دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است» رادارند یعنی خود خداوند در حماسه ۹ دی با مدد اباعبدالله وارد میدان شد و مردم را یکپارچه در مقابل دشمنان و نقشه شوم آنان قرارداد.

فرمانده سپاه اشکذر خاطرنشان کرد: یکی از آثار و برکات حماسه ۹ دی همین دست خداوند است که پشتیبان این انقلاب است و فتنه ۸۸ یکی از حوادث بسیار سنگین جمهوری اسلامی بود که با حماسه ماندگار ۹ دی تبدیل به برگ زرینی در انقلاب اسلامی ما شد و انقلاب ما را بیمه کرد.

*درس‌های فتنه ۸۸ چیست؟

امامی یکی از بزرگ‌ترین درس‌های مدیریت راهبردی مقام معظم رهبری را در حماسه‌آفرینی ۹ دی در خطبه‌های نماز جمعه تاریخی ایشان که فرمودند «بنده زیر بار ذلت نمی‌روم» بیان کرد و افزود: درحالی‌که دشمن ساعت‌ها در اتاق‌های فکر برنامه‌ریزی می‌کند ولی مقام معظم رهبری با یک سخنرانی توطئه دشمنان را نقش بر آب می‌کنند.

وی اذعان کرد: اگر پذیرفته بودیم که در انتخابات ۸۸ تقلب شده است دیگر هیچ انتخاباتی برگزار نمی‌شد و یا جناح‌ها پس‌ازآن نتایج انتخابات را زیر سؤال می‌برند.

انتهای پیام/۳۴۰۴

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خبرگزاری ده آباد من| مطالبات پرداختی به زعفران‌کاران بلافاصله پس از آزمایش به آن‌ها پرداخت می‌شود

د دی ۹ , ۱۳۹۸
به گزارش خبرگزاری سایت ده آباد از بردسکن، مخاطبان در « خبرگزاری ده آباد من» سوژه‌ای را با عنوان «عدم […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد