رویکرد شورای شهر قزوین تکریم و تجلیل از هنرمندان است – خبرگزاری سایت ده آباد | اخبار ایران و جهان


به گزارش بخش خبر ده آباد، دومین همایش تجلیل از نام آوران فرهنگ و هنر عصر یکشنبه با حضور سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین، محمد درافشانی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین و اعضای شورای شهر و جمعی زیادی از هنرمندان قزوین در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

حکمت الله داودی در این همایش گفت: قزوین در عرصه هنر و امور قرآنی ظرفیت‌های بالایی دارد و هنرمندان شاخص این عرصه بیانگر سابقه دیرین این خطه در هنر کشور است.

وی بیان کرد: در عرصه قرآنی نیز چهره‌های شاخصی داریم که در عرصه‌های بین المللی درخشیده‌اند که ما باید قدردان آنها باشیم و تکریم آنها را در برنامه‌های خود مورد توجه قرار دهیم.

داوودی تصریح کرد: در شورای شهر رویکرد همه اعضا حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر است و در طول سال از گروه‌های مختلفی مانند حافظان و قاریان قرآنی، مادران شهدا، هنرمندان، نقاشان، عکاسان، خوشنویسان، بازیگران، ورزشکاران، مورد تجلیل قرار گرفته‌اند که این کار را وظیفه خود می‌دانیم و همچنان این روند ادامه دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین اظهار داشت: برای تجلیل از نام آوران استان در همه حوزه‌ها ورود کرده‌ایم و رویکرد شورای شهر زنده نگهداشتن یاد همه تأثیر گذاران عرصه انقلاب و فرهنگ و هنر در زمان حیات آنهاست.

وی افزود: هنرمندان را نباید فراموش کنیم ولی امیدواریم برنامه‌های مدیریت شهری بر روی این ریل تداوم داشته باشد و بهتر از گذشته برگزار کنیم.

داوودی گفت: باید بپذیریم با بهره مندی از هنرمندان می‌توانیم قزوین را بهتر بشناسیم و آن را به دیگران نیز معرفی کنیم.

در ادامه از ۴۷ نفر از هنرمندان عرصه‌های مختلف که حائز رتبه‌های برتر در عرصه فرهنگ و هنر شده‌اند تجلیل شد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روسیه با مشارکت چین در توافقنامه های کنترل تسلیحات مخالفتی ندارد - خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهان

د بهمن ۲۱ , ۱۳۹۸
به گزارش خبرگزاری ده آباد به نقل از اسپوتنیک، «سرگئی لاوروف» در گفتگویی با یک روزنامه روسی اظهار داشت که […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد