روزانه ۳ خانواده مددجو در آذربایجان‌ صاحب خانه می‌شوند/ صاحب خانه شدن ۱۰۰۰ خانواده مددجو تا پایان امسال


به گزارش خبرگزاری ده آباد از تبریز، غلامعلی ملامهدی با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان از اولویت‌های اساسی کمیته امداد است، اظهار داشت: در ۹ ماهه امسال ۱۷۶ واحد مسکن شهری برای مددجویان آذربایجان شرقی خرید یا احداث شده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۲۱ درصد رشد داشته است.

قائم مقام کمیته امداد آذربایجان‌شرقی همچنین به احداث مساکن مددجویی در روستاها اشاره کرده و گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۴۹۸ واحد مسکن روستایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان احداث شده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۴۷ درصد رشد داشته است.

وی خاطر نشان کرد: بطور متوسط روزانه حدود سه واحد مسکن در ۹ ماهه سال‌جاری در مناطق شهری و روستایی استان برای مدجویان تحت حمایت کمیته امداد تامین شده است.

ملامهدی ادامه داد: یک هزار و ۵۵۸ واحد مسکن مددجویی در مناطق شهری و روستایی استان نیز تعمیر شده که بطور متوسط روزانه ۵ واحد را شامل می‌شود.

وی به تفاهم نامه مشترک کمیته امداد با بسیج سازندگی سپاه استان اشاره کرده و گفت: با همکاری مشترک این دو نهاد و کمک‌های خیران در نظر داریم تا پایان امسال یک هزار واحد مسکن مددجویی در مناطق شهری و روستایی استان خرید یا احداث کنیم.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱

قائم مقام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان‌شرقی گفت: از سال ۹۶ قرار بود در طول پنج سال همه مددجویان بدون مسکن استان که حدود ۳ هزار خانوار را شامل می‌شوند،  صاحب مسکن شوند که سال ۹۶ حدود ۷۵۰ واحد مسکن، سال قبل ۸۴۱ واحد مسکن ساخته شده و سال ۹۸ نیز هزار واحد مسکن ساخته می‌شود.

انتهای پیام

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شهروندان از مراکز مجاز فرآورده‌های دامی را خریداری کنند/تشدید نظارت‌های بهداشتی در قروه

س دی ۲۴ , ۱۳۹۸
حسین پروایی در گفت‌‌وگو با بخش خبر سایت ده آباد در قروه اظهار کرد: انواع گوشت، مرغ، ماهی و فرآورده‌های […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد