خبرگزاری ده آباد من| مطالبات پرداختی به زعفران‌کاران بلافاصله پس از آزمایش به آن‌ها پرداخت می‌شود


به گزارش خبرگزاری سایت ده آباد از بردسکن، مخاطبان در « خبرگزاری ده آباد من» سوژه‌ای را با عنوان «عدم پرداخت زعفران تحویلی توسط سازمان تعاون روستایی» به ثبت رسانده و درخواست پیگیری پیرامون این موضوع را داشته‌اند.

رئیس سازمان تعاون روستایی بردسکن در گفت‌وگو با بخش خبر سایت ده آباد بردسکن اظهار کرد: ۸۰۰ کیلوگرم زعفران طرح حمایتی دولت از زعفران‌کاران بردسکن خریداری شده است.

آزاده مختاری افزود: طرح حمایتی دولت از زعفران‌کاران بردسکن با هدف کمک به قشر کشاورز توسط دولت درسال جاری اجرایی شد که تاکنون طلب افرادی که زعفران خود را تحویل داده‌اند، پس از آزمایش و بهره‌برداری لازم به آن‌ها پرداخت شده است.

وی بیان کرد: بردسکن چهاردهمین مرکز خرید زعفران در خراسان رضوی است که فعالیت خود را از ۲۳ آبان آغاز و در پایان آذر کار خرید را به پایان رسانده است.

رئیس سازمان تعاون روستایی بردسکن با بیان اینکه با  موافقت مسؤولان خراسان رضوی، این شهرستان برای اولین‌بار مرکز خرید زعفران را داشته است، افزود: کار خرید زعفران در ۴ نوع پوشال معمولی، پوشال مرغوب، شبه نگین و نگین با حضور خبره محلی زعفران، نمایندگانی از جهاد کشاورزی و تعاون روستایی انجام شده است.

مختاری گفت: زعفران خریداری شده در قالب دو بسته ۵ گرمی به‌عنوان نمونه به آزمایشگاه فیزیک و شیمیایی مخصوص زعفران در مشهد ارسال و پس از ‌کسب نتیجه مبلغ آن از طریق شماره حساب گرفته شده به حساب افراد واریز می‌شود.

وی ادامه داد: مبلغ تعیین شده از ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که براساس نمونه‌های آزمایش شده مبلغ آن مشخص  و به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

انتهای پیام/ ۷۰۰۵۰

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ذخیره‌سازی 1200 تُن سیب و پرتقال برای شب عید

س دی ۱۰ , ۱۳۹۸
سجاد رستمی امروز در گفت‌وگو با بخش خبر ده آباد در شهرکرد، در خصوص ذخیره‌سازی کالاهای اساسی برای ایام پایانی […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد