تدارک برنامه‌های ورزشی «فجر تا نوروز» در لرستان – خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهانبه گزارش بخش خبر ده آباد، سید علی کریمی روز دوشنبه در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی لرستان با اینکه باتوجه به اینکه در ایام فجر هستیم، ‬تا ایام نوروز نیز در حوزه ورزش برنامه‌هایی تحت عنوان «فجر تا نوروز» تدارک دیده شده است، اظهار داشت: مسابقات و برنامه‌های ورزشی ما از دهه فجر تا فروردین ۹۹ ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در بحث برگزاری مسابقات می‌توانیم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم، تصریح کرد: در حوزه ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی هم برنامه ریزی کرده‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان‬ با تاکید بر اینکه خوابگاه‌های ورزشی و اماکن ما هرساله در اختیار ستاد‬ تسهیلات‬ سفرهای‬ نوروزی‬ بوده و امسال هم برای اسکان مسافران در این اماکن آمادگی داریم، افزود: سالن‌های ورزشی در مواقع بارش باران‌ نیز‬ در اختیار ستاد‬ تسهیلات‬ سفرهای‬ نوروزی‬ استان‬ است.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نتایج به ضرر تراکتور مدیریت می شود - خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهان

د بهمن ۷ , ۱۳۹۸
به گزارش خبرگزاری ده آباد، محمدرضا زنوزی دیشب در گفتگویی پیرامون حاشیه‌های دیدار پرسپولیس و تراکتور گفت: امسال در نیم […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد