بزرگترین بلوار بردسکن به‌نام سردار سلیمانی نامگذاری شد


به گزارش خبرگزاری سایت ده آباد از بردسکن، محمدحسین مدیح امشب در جلسه شورای اسلامی شهر بردسکن اظهار کرد: اعضای شورا پیشنهاد شهرداری را در خصوص نامگذاری بلوار شهر بردسکن از سمت انابد و طبس به‌نام بلوار سردار سلیمانی مصوب کردند.

شهرداری بردسکن با بیان اینکه سردار سلیمانی حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارد، افزود: سردار سلیمانی زمان، جان و مال خود را وقف مردم کرده بود و شبانه‌روزی در خدمت اسلام، نظام و ولایت بود.

رئیس شورای اسلامی شهر بردسکن نیز در این جلسه با تقدیر از حضور مردم همیشه در صحنه بردسکن در مراسم بزرگداشت تجلیل از مقام سردار سلیمانی که با شکوهی بی‌نظیر برگزار شد، گفت: اعضای شورای شهر با رأی قاطع پیشنهاد شهرداری را در خصوص نامگذاری بلوار ورودی بردسکن از سمت طبس که از گلزار شهدای این شهر تا میدان ایثار به طول ۱۲۰۰ متر ادامه دارد را به‌عنوان بلوار سردار سلیمانی نام نهادند.

علی صابری هدف از این اقدام را ارج نهادن به مقام خدمت بی‌منت توسط این فرمانده ایثارگر و ولایی دانست.

در ادامه جلسه شورای اسلامی شهر بردسکن در خصوص تفاهمات فیمابین اداره آبفای شهری و شهرداری بردسکن بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد هزینه‌های آسفالت شکافی و انشعابات با تهاتر دو دستگاه تبادل به‌عمل آید.

انتهای خبر/ ۷۰۰۵۰

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شکست لابیِ آمریکا برای جلوگیری از مصوبه پارلمان عراق

ی دی ۱۵ , ۱۳۹۸
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری سایت ده آباد ، پایگاه خبری آکسیوس به نقل از دو مقام آمریکایی و […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد