احداث ۵۴ واحد مسکونی برای مددجویان استان زنجان – خبرگزاری سایت ده آباد | اخبار ایران و جهانبه گزارش بخش خبر ده آباد، محمد محمدی‌قیداری قبل از ظهر شنبه در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب در مهدکودک آرشیدا با بیان اینکه خوشبختانه یکی از برنامه‌های این اداره‌کل که به جد دنبال می‌شود، بحث بازرسی و نظارت از مهدهای کودک در سطح استان است، افزود: با توجه به حساسیتی که نوع فعالیت مهدهای کودک دارد، نظارت بر این مراکز جزو ضروریات است.

وی با اشاره به اینکه نونهالان، آینده‌سازان این سرزمین بوده و باید مراقبت‌های ویژه از این نسل به عمل آید، تصریح کرد: بی‌شک شخصیت کودکان در دورانی شکل می‌گیرد که مهدهای کودک تاثیر زیادی در این شکل‌گیری شخصیت کودکان دارند، به همین خاطر باید مربیان زبده‌ای در این مراکز حضور یافته و به تربیت نونهالان بپردازند.

محمدی قیداری در ادامه از احداث ۵۴ واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان زنجان خبر داد و ادامه داد: این واحدها به مددجویان بهزیستی ساکن در شهرستان‌های زنجان، خدابنده، ایجرود، طارم و ابهر تعلق خواهد گرفت.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه علاوه بر این، شاهد افتتاح ۱۴ پروژه اشتغال‌زایی و خدماتی در دهه‌فجر امسال خواهیم بود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نزدیک به ۶۰۰۰ نونهال در مهدهای کودک تحت پوشش این اداره‌کل حضور دارند.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مصوبه عیدی کارکنان دولت ابلاغ شد - خبرگزاری سایت ده آباد | اخبار ایران و جهان

ش بهمن ۱۲ , ۱۳۹۸
به گزارش خبرگزاری سایت ده آباد به نقل از دفتر هیئت دولت، هیئت وزیران در جلسه ۶ بهمن ۱۳۹۸ تصویب […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد