جگوار لندرور پلتفرم مفهومی خودران وکتور را رونمایی کرد


جگوار لندرور پلتفرم مفهومی خودران انعطاف‌پذیر و چندمنظوره‌ی وکتور را رونمایی کرد که چشم‌انداز این شرکت برای خودروسازی آینده را نشان می‌دهد.

جگوار لندرور پلتفرم جدیدی برای خودروهای الکتریکی خودران آینده رونمایی کرد. پروژه‌ی وکتور (Project Vector) بخشی از طرح Destination Zero خودروساز بریتانیایی برای آینده‌ای پاک‌تر و ایمن‌تر است. پروژه‌ی یادشده می‌تواند پایه و اساس تعدادی از خودروهای آینده و به‌عنوان پلتفرمی انعطاف‌پذیر و چندمنظوره با قابلیت آمادگی برای بهره‌گیری از فناوری خودران باشد.

مقاله‌های مرتبط:

رالف اسپت، مدیرعامل جگوار لندرور گفت:

جگوار لندرور روندهای شکل‌گیری جوامع مدرن را درک می‌کند. پروژه‌ی وکتور جگوار لندرور را به‌عنوان رهبری درزمینه‌ی نوآوری جوامع ایمن‌تر و سالم‌تر و محیط‌زیست پاک‌تر معرفی می‌کند. ازطریق این پروژه، با چهره‌های برجسته‌ی دانشگاه‌ها همکاری می‌کنیم و زنجیره‌ی تأمین و خدمات دیجیتال را به‌منظور ایجاد سیستم‌های حمل‌ونقل یکپارچه و متصل و ساختارهای اساسی را برای طرح Destination Zero فراهم می‌آوریم. پروژه‌ی وکتور دقیقا جهشی شجاع و خلاقانه است که برای انجام مأموریتمان لازم به‌شمار می‌رود.

پلتفرم جگوار لندرور که در مرکز ملی نوآوری خودرو بریتانیا ساخته شده است، چهار متر طول دارد و تمام اجزای باتری و سیستم محرکه‌اش در کف مسطح بسته‌بندی شده و به تطبیق‌پذیری آن کمک کرده است و فضای کابین زیادی فراهم می‌کند که باعث می‌شود در انواع پیکربندی‌های مختلف به‌کار برده شود.

Jaguar Land Rover autonomous electric car / جگوار لندرور

دکتر تیم لورتون، مدیر پروژه‌ی وکتور، دراین‌زمینه می‌گوید:

تمایل به شهرنشینی و دیجیتال‌سازی سیستم‌های حمل‌ونقل متصل شهری را ضروری و اجتناب‌ناپذیر می‌سازد. وسایل نقلیه‌ی مشترک و خصوصی فضاهایی با شبکه‌های حمل‌ونقل عمومی به‌اشتراک می‌گذارند؛ بنابراین، می‌توانید همیشه و همه‌جا و به‌صورت خودمختار سفر کنید. این کار پیچیده‌ای است که به بهترین وجه با همکاری شرکا در صنعت خودروها و زیرساخت‌ها و دنیای دیجیتال به‌دست می‌آید. با فناوری و قدرت مهندسی جگوار لندرور، می‌توانیم فرصتی بی‌نظیر برای مبتکران به‌منظور توسعه‌ی خدمات حمل‌ونقل شهری بسیار کارآمد و یکپارچه در زندگی روزمره فراهم کنیم. سفرهای آینده‌ی شهری ترکیبی از وسایل نقلیه‌ی شخصی و مشترک و دسترسی به خدمات و تاکسی‌های اینترنتی و حمل‌ونقل عمومی خواهد بود. چشم‌انداز ما این خودرو را به‌عنوان بخشی انعطاف‌پذیر از شبکه‌ی حمل‌ونقل شهری نشان می‌دهد که می‌تواند برای اهداف مختلف استفاده شود.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بحران بیخ گوش کشکان/ لرستان برای مقابله با سیلاب چقدر آماده است؟ - خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهان

د اسفند ۵ , ۱۳۹۸
خبرگزاری ده آباد – گروه استان‌ها: فروردین ماه سال ۹۸، آغاز سال لرستانی‌ها با خسارات و مصائب سیلاب گره خورد، […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد