برادرکشی در جنت آباد شمالی – خبرگزاری ده آباد | اخبار ایران و جهانسرهنگ علیرضا یوسف‌وند، در گفتگو با بخش خبر ده آباد، در خصوص این پرونده اظهار کرد: روز گذشته پسر جوانی در جنت آباد شمالی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از درگیری با برادر بزرگترش خبر داد که تیمی از مأموران کلانتری به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأمور موتور سوار با حضور در جلوی خانه پدری پسر جوان تحقیقات را آغاز کرد که جوان ۳۱ ساله ادعا کرد برادر بزرگترش که اعتیاد به مواد مخدر دارد به او و همسرش فحاشی کرده و از دست کارهای او خسته شده است که در همین حین پدر خانواده برای میانجیگیری به جلوی در ساختمان آمد و همراه با مأمور پلیس شروع به آرام کردن پسرش کرد.

رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت آباد ادامه داد: در حالی که مأمور پلیس با پدر و پسر جوان در حال صحبت بود ناگهان پسر بزرگ خانواده که اعتیاد به مواد مخدر دارد از پشت پنجره آشپزخانه در طبقه اول شروع به فحاشی به برادرش کرد که در این صحنه پسر جوان با بستن در خانه به روی پلیس و پدرش داخل خانه شد و مأمور پلیس و پدر خانواده پس از شکستن شیشه در ورودی موفق به باز کردن در خانه شدند اما وقتی وارد خانه شدند با صحنه خونینی روبرو شدند.

این مقام پلیسی ادامه داد: پسر بزرگ خانواده از ناحیه سینه هدف ضربه چاقو قرار گرفته بود و با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد که با اعلام این خبر به اورژانس خیلی زود پزشکان در محل حاضر شده و جوان زخمی را به بیمارستان سینا منتقل کردند اما این پسر به خاطر شدت خونریزی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

سرهنگ یوسف وند در خصوص صحنه قتل گفت: مأمور پلیس که در صحنه جرم حضور داشت جوان ۳۱ را هدف تحقیق قرار داد و این جوان در اعترافاتش عنوان کرد که وقتی وارد خانه شدم برادرم با چاقو به سمتم حمله کرد که با صندلی از خودم دفاع کردم و با صندلی آشپزخانه یک ضربه به دست بردارم زدم که همین باعث شد چاقو به بدن برادرم وارد شود و سپس روی زمین افتاد.

وی در پایان گفت: در صحنه جرم صندلی شکسته نیز وجود داشت که با دستور بازپرس ویژه قتل پسر جوان بازداشت و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آلفابت پروژه پرنده‌های تأمین انرژی Makani را تعطیل کرد

ی فوریه 23 , 2020
پروژه پرنده‌های تأمین‌کننده‌ی برق از انرژی بادی Makani، یکی از برنامه‌های بلندپروازانه‌ی آلفابت بود که به‌خاطر چالش‌های متعدد طراحی و […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد