افتتاحیه چهاردهمین جشنواره شعر فجر در اصفهان برگزار شد


به گزارش خبرگزاری سایت ده آباد از اصفهان، شامگاه پنجشنبه همزمان با آیین افتتاحیه جشنواره بین‌المللی شعر فجر، پانزدهمین شب شعر فصلی به ساعت اصفهان با شعرخوانی شاعران برجسته کشور در سالن سوره حوزه هنری اصفهان برگزار شد.

سعید بیابانکی دبیر علمی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر گفت در این مراسم گفت: در سال‌های ابتدایی جشنواره طریقه برگزاری متفاوت بود که چند سالی است شکل مدون به خود گرفته و انتخاب بهترین شعر بر مبنای کتاب صورت می‌گیرد؛ همچنین امسال یک بخش جوان هم به جشنواره اضافه شده است.

همچنین مهدی احمدی‌فر رئیس حوزه هنری استان اصفهان اظهار کرد: دلیل انتخاب اصفهان به عنوان میزبان چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر وجود ذوق شاعری سرشار در این شهر بود؛ دراین چندسال شب شعر فصلی به ساعت اصفهان که معمولا سه ماه یکبار برگزار می‌شود همواره با استقبال خوب شعردوستان و شاعران روبه‌رو شده است؛ به گفته بزرگان عرصه شعر، هنر شعر هنر نخبگان است و ما امسال این افتخار را داریم که میزبان نخبگان باشیم.

به گزارش خبرگزاری ده آباد، در این مراسم جمعی از دبیران سال‌های گذشته جشنواره‌های بین‌المللی شعر فجر از جمله عبدالجبار کاکایی، محمدکاظم کاظمی، اسماعیل امینی و… به شعرخوانی پرداخته و گروه موسیقی هم برای حضار اجرائی داشتند.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج۲۰/

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ادعای تلویزیون عراق درباره شهادت «حاج قاسم سلیمانی» و «ابومهدی المهندس»

ج دی ۱۳ , ۱۳۹۸
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری ده آباد، تلویزیون رسمی عراق بامداد جمعه مدعی شهادت سرلشکر حاج «قاسم سلیمانی»، فرمانده نیروی […]

پایگاه اطلاع‌رسانی ده آباد


این پایگاه پس از زمان حدود 1 سال مجدداً باز طراحی شده و دوباره آماده خدمات رسانی به شما همشهریان گرامی میباشد لطفاً با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این کار همراهی نمایید

دانلود برنامه اندروید ده آباد